Ātrie vārti RIPO WindSpeed

Preces kods: AVWS

 • Āra vārti
 • Atvēršanas ātrums: 1,1 m/s (maks. 1,8 m/s)
 • Vārtu materiāls: PVC
 • Materiāla biezums: 0,7 mm (1,2 mm)
 • Vēja pretestības klase (EN12424): 5
 • Maksimālais Plat. x Augst.: 6000 x 6000 mm
 • Strāvas pieslēgums: 3 x 400V (1 x 230V)
 • Iebūvēta caurspīdīga loga daļa


Ārējie vārti ātrumam un intensīvai izmantošanai


RIPO WindSpeed salokāmie vārti ir izstrādāti intensīvai lietošanai ēku ārējās ailēs ar kopējo laukumu līdz 36m2. Ideāli piemēroti ātrai ikdienas iekrāvēju un lielu preču pārvietošanai. Vārtu vērtnes aizkars ir aprīkots lielu skaitu pastiprinošo profilu. Šie profili un vērtnes locījuma veids padara vārtus ārkārtīgi stabilus pat liela vēja spiediena gadījumā. Izmantotie vārtu materiāli un, aiz aizsargvākiem pilnībā noslēgtie, mehānismi padara RIPO WindSpeed ātros vārtus piemērotus ilgstošai lietošanai jebkuros apstākļos. Standartā aprīkoti ar divām logu rindām acu līmenī, lai nodrošinātu drošību un satiksmes redzamību.

Pielietojums:

 • Lielveikali
 • Pārtikas rūpniecība
 • Laboratorijas
 • Vieglā rūpniecība

WindSpeed PRIEKŠROCĪBAS:

VĒJA IZTURĪBA LĪDZ PAT VIESUĻVĒTRAS SPĒKAM!

Unikāla salokāmā konstrukcija un izmantotie materiāli padara WindSpeed ārkārtīgi uzticamu un izturīgu pat skarbos apstākļos. Augsts vēja spiediens, lietus un putekļi ir Windspeed darba vide. Vēja izturība līdz 5. klasei saskaņā ar standartu EN 12424.

DROŠĪBA

Vārti standarta komplektācijā ir aprīkoti ar Opto-sensoriem, kas iebūvēti vērtnes apakšas profilā - tiklīdz vērtnes apakša kaut kam pieskaras, vārti nekavējoties atveras. Vārtu drošu atvērumu nodrošina drošības fotoelementu sensors, kas arī iekļauts standarta komplektācijā.

UZSTĀDĀMI ĀPRUSĒ

Vārtu sānu vadotnes un elektromotors ir pilnībā noslēgti ūdensnecaurlaidīgos, tērauda aizsargvākos. Tas padara vārtus piemērotus uzstādīšanai ēkas ārpusē.

Pielietojuma piemēri:

 

Vai jums šobrīd ir sekciju vārti? Ja tā, jūs varat ievērojami ietaupīt uz siltumenerģijas izmaksām, procesu ātrumu un izvairīties no darba laika zaudējumiem. Atstājot sekciju vārtus atvērtus dienas laikā, jūs zaudēsiet daudz siltumenerģijas. Piedevām, caurvējš nenāk par labu jūsu darbinieku veselībai. Atverot un aizverot klasiskos sekciju vārtus ikreiz, kad kādam būs jātiek cauri, jūs zaudēsiet daudz vērtīgā ražošanas laika. Turklāt jūsu darbinieki gaidot uz vārtu vēršanos atradīsies caurvējā. Uzstādot RIPO WindSpeed ātros vārtus ēkas ārpusē, jūs varat viegli novērst šos trūkumus.

 

Putekļaina vai netīra darba apstākļi apgrūtina ātrgaitas sarullējamo vārtu biežu izmantošanu, jo putekļi un netīrumi pielīp vai iestrēgst audumā, kamēr tas tiek sarullēts. Ja uz ruļveida vārtiem sakrājās pārāk daudz gružu, vārtiem veroties var tikt bojāts vārtu uztīšanas mehānisms. Ar RIPO WindSpeed tas nav iespējams pateicoties zig-zag veida vērtnes aizkara locīšanas veidam. Turklāt, īpaši izturīgo vērtnes materiālu praktiski neietekmē putekļi vai netīrumi. Arī pārējā vārtu konstrukcija netiek ietekmēta. Tādējādi WindSpeed ir ideāli piemērots atkritumu pārstrādes uzņēmumiem un visiem citiem uzņēmumiem, kuru darba specifikas rezultātā uz vārtiem uzkrājas daudz putekļu un netīrumu.

 

Jūs varat aizvērt visas liela laukuma vārtu ailes. Intensīva satiksme, augsts vēja spiediens, skarbi laikapstākļi, putekļi un netīrumi - RIPO WindSpeed vārti turpinās kalpot uzticami.

Vārtu komplektācija

Visu veidu RIPO ātrie vārti ir aprīkoti ar elektromotoru un vadības bloku. Vārtu galvenie komponenti standarta un papildus komplektācijā:

Vārtu WindSpeed standarta aprīkojums:

 • Pastiprinājuma profili.
 • HardEdge vērtnes apakšas profils stabilitātei un vēja pretestībai.
 • Fotoelementa sensora aizsardzība 25 cm augstumā no grīdas.
 • Caurspīdīgi logi. Divas logu rindas acu līmenī.
 • Pulverkrāsojuma vadotnes pelēkā RAL7011 toņa krāsā.
 • Atbilstība saskaņā ar standartu BS EN13241:2003+A2:2016.

Papildaprīkojums:

 • Frekvenču mainis. Palielina vārtu maksimālo ātrumu no 1,0 m/sek. līdz 1,8 m/sek. Nodrošina mainīgu vārtu gaitas vēršanās ātrumu ar soft start/stop funkciju.
 • Drošības foto režģis. Konstatē objekta esamību jebkurā vietā vārtu ailē līdz 2,5 m augstumam.
 • EasyRepair. Papildus aprīkojums vārtu ātram remontam bez instrumentiem un bez kvalificētas palīdzības.
 • Nerūsējošā tērauda vadotnes. Viegli tīrīt un nekad nerūsē.

 

Vadība

Sekojošas vārtu vadības ierīces ir saderīgās RIPO ātrajiem vārtiem un nodrošina to vēršanos vai drošību, vai abas funkcijas vienlaicīgi.

Spiedpoga

Vēršanās

Šādas spiedpogas galvenokārt tiek izmantotas gājēju satiksmes plūsmās. Situācijās, kad rokas ne vienmēr ir brīvas, risinājums ir spiedpoga vai bezkontakta slēdzis ClearWave.

Auklā pavelkams slēdzis

Vēršanās

Slēdzim pievienota plastmasas aukla nokarājas no griestiem dažus metrus pirms vārtiem. Slēdzi var darbināt gājēji un autoiekrāvēja vadītāji neizkāpjot no autoiekrāvēja. Efektīvs risinājums intensīvā autoiekrāvēju satiksmē.

Tālvadības pults

Vēršanās

Tālvadības pults (ar raidītāju un uztvērēju) piedāvā ierobežot piekļuvi vārtiem. Vārtus var vērt tikai tās personas un transportlīdzekļi, kuriem ir attiecīgā tālvadības pults. Pieejamas ar vienu vai vairākiem raidīšanas kanāliem.

Bezkontakta slēdzis

Vēršanās

Bezkontakta vārtu slēdzis ClearWave ir līdzīgs parastai spiedpogai ar atšķirību, ka tam nav reāli jāpieskaras. Ideāli piemērots pārtikas nozarē vai telpās ar higiēnas prasībām.

3D infrasarkanais sensors

Vēršanās un drošība

Sensors Ixio-S ir viedais klātbūtnes detektors ar aktīvo infrasarkano tehnoloģiju. 3D infrasarkanais aizkars aizsargā cilvēkus no saskares ar vārtiem, vai to var ieprogrammēt vārtu atvēršanas funkcijai. Lietošanai iekštelpās līdz 3,5 metru augstumam.

Radara un infrasarkanais sensors

Vēršanās un drošība

Ixio-D ir efektīvs sensors automātiskai vārtu atvēršanai. Tas apvieno radara tehnoloģiju ar infrasarkano staru tehnoloģiju, lai aizsargātu cilvēkus pret saskari ar vārtiem. Lietošanai iekštelpās līdz 3,5 metru augstumam.

Indukcijas cilpa

Vēršanās un drošība

Laukumā pirms vārtiem grīdā vai ceļa pamatnē tiek iebūvēts indukcijas cilpas vads, kurš rada magnētisko lauku un spējīgs konstatēt transportlīdzekļus kā metāla priekšmetus. Piemērots gan kā vārtu vadības ierīce, gan kā papildu drošība ātri braucošiem autoiekrāvējiem.

Kustības sensors

Vēršanās un drošība

Šis sensors var konstatēt tikai kustīgus objektus. Radaram ir konisks noteikšanas laukums, un tas ir spējīgs noteikt kustīga objekta virzienu. Sensora noteikšanas laukuma izmērs, virziens un jutība ir regulējami. Lietojams arī ārpus telpām.

Duālais detektors

Vēršanās un drošība

Sensors Condor apvieno sevī mikroviļņu kustības detektoru un aktīvo infrasarkano klātbūtnes sensoru. Precīzi uzrauga klātbūtnes zonu, kurā uztver katru transportlīdzekli vai objektu, arī ja tas nekustīgi stāv tuvu vārtiem. Derīgs izmantošanai ārpus telpām

Fotoelementa sensors

Drošība

Fotoelementu sensoru galvenokārt izmanto, lai uzraudzītu vārtu aizvēršanu. Vārti neaizveras, ja tiek pārtraukts fotoelementa stars. Komplektācijā stara raidītājs, atstarotājs un uztvērējs.

Drošības foto režģis

Drošība

Drošības foto režģim ir lielāks uztveršanas diapazona laukums, un tas nodrošina lielāku drošību nekā fotoelementa sensors. Šis noteikšanas veids ir īpaši piemērots dažāda izmēra objektiem un transportam.

Lāzera skeneris

Drošība

Lāzera skeneris LZRR-i100® ir aprīkots ar augstas precizitātes tehnoloģiju: laukumā pirms vārtiem, lāzera stari skenē četras plaknes optimālai vārtu sliekšņa un apkārtnes aizsardzībai. Maksimālais noteikšanas laukums 9,9m x 9,9 m.

Vārtu RIPO WindSpeed aizkaru krāsu izvēle (RAL toņu paletes numuri):

1003
2004
3002
5002
5015
6026
7038
9016
9005

Ātro vārtu RIPO WindSpeed izmēri un uzstādīšanas prasības (angļu valodā).

   

Ātrie vārti RIPO WindSpeed darbībā: