Ātrie vārti RIPO Speed

Preces kods: AVS

 • Iekštelpu vārti
 • Atvēršanas ātrums: 1,0 m/s (maks. 1,8 m/s)
 • Vārtu materiāls: PVC
 • Materiāla biezums: 0,7 mm (1,2 mm)
 • Vēja pretestības klase (EN12424): 2
 • Maksimālais Plat. x Augst.: 5000 x 5000 mm
 • Strāvas pieslēgums: 3 x 400V (1 x 230V)
 • Iebūvēta caurspīdīga loga sekcija


Ātrumam un intensīvai izmantošanai iekštelpās


RIPO Speed ir ātrgaitas ruļļveida vārtu modelis intensīvai lietošanai telpās. Vārtu aizkars sastāv no horizontāli atdalītām sekcijām izgatavotām no īpaši izturīga, ar poliesteru pastiprināta, PVC materiāla. Pastiprinošie profili nodrošina papildu stabilitāti. Atvēršanas ātrums līdz 1,8 m/s padara šos vārtus praktiskus intensīvai satiksmei pat lielas platības ailēm. Drošībai un satiksmes redzamībai viena vārtu sekcija acu līmenī aprīkota ar logiem jau standarta versijā. Pārbaudīta tehnoloģija garantē daudzu gadu darbību bez traucējumiem.

Pielietojums

Paredzēts izmantošanai rūpniecības un tirdzniecības ēkās. Ideāli piemērots vērienīgiem ražošanas procesiem, kas darbojas ātri un kuros nav pieļaujamas dīkstāves. Ideāli piemēroti ātrai cilvēku un preču plūsmai, arī situācijās ar augstu vēja spiedienu. Piemērots atverēm līdz 25 m2.

 • Vieglajai un smagajai rūpniecībai
 • Cehiem ar intensīvu satiksmi pretējos virzienos
 • Situācijām, kurās nepieciešama laba redzamība
 • Caurbraukšanas zonām

RIPO Speed vārtu priekšrocības:

Maksimāla uzticamība

Visi vārtu lietošanas aspekti ir rūpīgi izstrādāti un radīti enerģijas taupīšanai ikdienā, caurvēja novēršanai un iekštelpu klimata nodrošināšanai. Pastiprinājuma profili garantē vārtu papildu stabilitāti. Pastiprinošie kronšteini padara vārtus vēl izturīgākus un stabilākus pēkšņa caurvēja gadījumā.

Ātrums

Ātra atvēršana un aizvēršana, un to darot ļoti bieži, ir spēks! Atvēršanas ātrums līdz 1,8 m/s padara šos vārtus neaizstājamus intensīvas satiksmes apstākļos.

Vēja izturība

Vēja pretestības klase nr.2 atbilstoši EN12424 standartam (vārtu platumam līdz 3 m.).

Drošība

Vārti jau standarta komplektācijā ir aprīkoti ar gaismas režģa sensoru, kas atšķirībā no foto sensora, skenē visu vārtu atvēruma plakni, nekļūdīgi konstatējot šķērsli vārtu aizvēršanās ceļā. Elastīga materiāla SoftEdge grīdas profils, kas ir pieejams papildaprīkojumā, izslēdz nopietnu incidentu iespējamību

Pielietojuma piemēri:

 

Noliktavās apkures, ventilācijas vai gaisa attīrīšanas sistēmas mēdz radīt starp telpām vai ārpusi atšķirīgu gaisa spiedienu. Visiem vārtiem un durvīm jāspēj izturēt vēja slodzi, kas rodas atverot vārtus, jo spiediens no visas noliktavas tiek izspiests pa salīdzinoši nelielo vārtu atvērumu. Sekciju vārti var izturēt šādu vēja slodzi, taču tie atveras un aizveras lēni. Rezultātā rodas ilgstošāks caurvējš, paildzinās ražošanas un loģistikas procesi un iekštelpās rodas siltuma zudumi. Šādā situācijā RIPO Speed ātrie vārti ir ideāls risinājums!

 

Loģistikas pakalpojumu sniedzēji darbojas visefektīvāk, ja visa satiksme starp dažādām ēkam vai to daļām notiek vienmērīgi un ātri. Izmantojot pareizās vadības ierīces, var precīzi noteikt, kurš drīkst un kurš nedrīkst iziet cauri kādiem vārtiem. Tad satiksme notiek ne tikai ātri, bet arī strukturēti. Tas ļauj precīzi kontrolēt loģistikas plūsmas ēkās, nodrošinot vēl lielāku efektivitāti.

 

Pārtikas industrijai ir vajadzīgi vārti, kas ir ātri, uzticami un higiēniski. Ātrie vārti RIPO Speed ir ideāli piemēroti šai situācijai. Uzticami pateicoties izturīgai konstrukcijai un tās papildu stiegrojuma profiliem. Higiēniskās prasības tiek panāktas uzstādot papildu nerūsējošā tērauda kolonnas, eņģes un pret pelējumu izturīgus blīvējumus.

Transparent Ripo Speed

Caurspīdīga modifikācija lieliskai redzamībai

Kā papildu modifikācija, RIPO Speed vārti ir pieejami ar pilnībā caurspīdīgu vērtnes materiālu. Ideāli piemērots vārtu ailēm, kas bieži tiek izmantotas no vairākiem virzieniem. Uzreiz ir redzams, vai kāds grasās šķērsot vārtus no otras puses, tāpēc sliktas redzamības izraisīti negadījumi tiek novērsti.

Ideāls risinājums arī tādām piebraukšanas zonām, kur apmeklētāji gaida pakalpojumu vai preces. Dodot iespēju apskatīt savas telpas, procesus un darbības aiz vārtiem, uzņēmums klientiem demonstrē atvērtību un rūpēs par tēla reputāciju.

Vārtu komplektācija

Visu veidu RIPO ātrie vārti ir aprīkoti ar elektromotoru un vadības bloku. Vārtu galvenie komponenti standarta un papildus komplektācijā:

Vārtu Speed standarta aprīkojums:

 • HardEdge vārtu apakšējais profils stabilitātei un vēja pretestībai.
 • Drošības foto režģis. Konstatē objekta esamību jebkurā vietā vārtu ailē līdz 2,5 m augstumam.
 • Pilnībā caurspīdīga viena vārtu vērtnes sekcija maksimālai caurredzamībai.
 • Vārti pārbaudīti un sertificēti atbilstoši standartam BS EN13241:2003+A2:2016, kas garantē drošu vārtu ikdienas izmantošanu, uzstādīšanu un apkopi.

Papildaprīkojums:

 • Frekvenču mainis. Palielina vārtu maksimālo ātrumu no 1,0 m/sek. līdz 1,8 m/sek. Nodrošina mainīgu vārtu gaitas vēršanās ātrums ar soft start/stop funkciju.
 • FlexEdge vārtu apakšējais profils. Papildus drošība personālam un precēm.
 • Nerūsējošā tērauda vadotnes. Viegli tīrāmas un nekad nerūsē. Ieteicams uzstādīt telpās ar higiēnas prasībām.
 • Pastiprinājuma kronšteini. Papildu uzstādot šos kronšteinus, vārti kļūst izturīgāki pret vēju. Vēja aizsardzības klase palielinās līdz 2. vēja aizsardzības klasei saskaņā ar EN12424.
 • EasyRepair. Papildus aprīkojums vārtu ātram remontam bez instrumentiem un bez kvalificētas palīdzības.
 • Papildus aizsargvāki. Vērtnes materiāla uztīšanas rulli iespējams aizsegt ar tērauda, nerūsējošā tērauda vai plastikāta vāku. Motoram iespējams plastmasas aizsargvāks.
 • Papildu logi. Iespējams uzstādīt logus no caurspīdīgas plastmasas vai moskītu tīkla.
 • Pilnībā caurspīdīgi vārti Full vision. Iespēja izvēlēties pilnību caurspīdīgu vērtnes materiālu, ar to aizvietojot vienkrāsaino PVC materiālu.

Aprīkojums

Snow

Alumīnija profili
(standarta aprīkojums)

Alumīnija profili starp sekcijām nodrošina vārtu stabilitāti un ir daļa no vārtu standarta komplektācijas.

Snow

FlexEdge vārtu apakšas profils
(papildus aprīkojums)

Standarta aprīkojumā vārti ir aprīkoti ar HardEdge vārtu apakšas profilu, taču kā papildaprīkojumu tā vietā var uzstādīt FlexEdge apakšas profilu. FlexEdge vārtu aizkara apakšējais profils ir izgatavots no mīksta un elastīga materiāla. Šādu profilu ieteicams izmantot, ja caur vārtiem tiek transportētas trauslas preces. Aizverot ātros vārtus relatīvi zemās atverēs, var rasties kontakts starp vērtnes apakšējo malu un transportējamo preci. Saskares gadījumā, ciets apakšējais vērtnes profils var izraisīt bojājumus. FlexEdge ir elastīgs un mīksts, tādējādi palielina drošību. Tas samazina savainošanās vai preču bojājumu riskus, gadījumā ja personas vai preces “nejauši” nonāks saskarē ar FlexEdge.

Snow

Patiprinājuma kronšteini
(papildus aprīkojums)

Vārtus, pēc izvēles, var aprīkot ar pastiprinošiem kronšteiniem. Šie kronšteini papildu stiprina vārtu rāmi vietās, kur ir stiprs vējš. Šo papildu pastiprinājuma kronšteinu klātbūtne palielina vārtu maksimālo vēja aizsardzības klasifikāciju no 1. klases līdz 2. klasei, saskaņā ar EN12424 standartu.

Vadība

Sekojošas vārtu vadības ierīces ir saderīgās RIPO ātrajiem vārtiem un nodrošina to vēršanos vai drošību, vai abas funkcijas vienlaicīgi.

Spiedpoga

Vēršanās

Šādas spiedpogas galvenokārt tiek izmantotas gājēju satiksmes plūsmās. Situācijās, kad rokas ne vienmēr ir brīvas, risinājums ir spiedpoga vai bezkontakta slēdzis ClearWave.

Auklā pavelkams slēdzis

Vēršanās

Slēdzim pievienota plastmasas aukla nokarājas no griestiem dažus metrus pirms vārtiem. Slēdzi var darbināt gājēji un autoiekrāvēja vadītāji neizkāpjot no autoiekrāvēja. Efektīvs risinājums intensīvā autoiekrāvēju satiksmē.

Tālvadības pults

Vēršanās

Tālvadības pults (ar raidītāju un uztvērēju) piedāvā ierobežot piekļuvi vārtiem. Vārtus var vērt tikai tās personas un transportlīdzekļi, kuriem ir attiecīgā tālvadības pults. Pieejamas ar vienu vai vairākiem raidīšanas kanāliem.

Bezkontakta slēdzis

Vēršanās

Bezkontakta vārtu slēdzis ClearWave ir līdzīgs parastai spiedpogai ar atšķirību, ka tam nav reāli jāpieskaras. Ideāli piemērots pārtikas nozarē vai telpās ar higiēnas prasībām.

3D infrasarkanais sensors

Vēršanās un drošība

Sensors Ixio-S ir viedais klātbūtnes detektors ar aktīvo infrasarkano tehnoloģiju. 3D infrasarkanais aizkars aizsargā cilvēkus no saskares ar vārtiem, vai to var ieprogrammēt vārtu atvēršanas funkcijai. Lietošanai iekštelpās līdz 3,5 metru augstumam.

Radara un infrasarkanais sensors

Vēršanās un drošība

Ixio-D ir efektīvs sensors automātiskai vārtu atvēršanai. Tas apvieno radara tehnoloģiju ar infrasarkano staru tehnoloģiju, lai aizsargātu cilvēkus pret saskari ar vārtiem. Lietošanai iekštelpās līdz 3,5 metru augstumam.

Indukcijas cilpa

Vēršanās un drošība

Laukumā pirms vārtiem grīdā vai ceļa pamatnē tiek iebūvēts indukcijas cilpas vads, kurš rada magnētisko lauku un spējīgs konstatēt transportlīdzekļus kā metāla priekšmetus. Piemērots gan kā vārtu vadības ierīce, gan kā papildu drošība ātri braucošiem autoiekrāvējiem.

Kustības sensors

Vēršanās un drošība

Šis sensors var konstatēt tikai kustīgus objektus. Radaram ir konisks noteikšanas laukums, un tas ir spējīgs noteikt kustīga objekta virzienu. Sensora noteikšanas laukuma izmērs, virziens un jutība ir regulējami. Lietojams arī ārpus telpām.

Duālais detektors

Vēršanās un drošība

Sensors Condor apvieno sevī mikroviļņu kustības detektoru un aktīvo infrasarkano klātbūtnes sensoru. Precīzi uzrauga klātbūtnes zonu, kurā uztver katru transportlīdzekli vai objektu, arī ja tas nekustīgi stāv tuvu vārtiem. Derīgs izmantošanai ārpus telpām

Fotoelementa sensors

Drošība

Fotoelementu sensoru galvenokārt izmanto, lai uzraudzītu vārtu aizvēršanu. Vārti neaizveras, ja tiek pārtraukts fotoelementa stars. Komplektācijā stara raidītājs, atstarotājs un uztvērējs.

Drošības foto režģis

Drošība

Drošības foto režģim ir lielāks uztveršanas diapazona laukums, un tas nodrošina lielāku drošību nekā fotoelementa sensors. Šis noteikšanas veids ir īpaši piemērots dažāda izmēra objektiem un transportam.

Lāzera skeneris

Drošība

Lāzera skeneris LZRR-i100® ir aprīkots ar augstas precizitātes tehnoloģiju: laukumā pirms vārtiem, lāzera stari skenē četras plaknes optimālai vārtu sliekšņa un apkārtnes aizsardzībai. Maksimālais noteikšanas laukums 9,9m x 9,9 m.

Vārti RIPO Speed pieejami šādās RAL toņu paletes krāsās:

1003
2004
3020
5002
7024
7038
9003
9004

Kā papildu izvēle, biezākā materiāla (1,2 mm) vārtu aizkars pieejams šādās RAL toņu paletes krāsās:

1023
2004
3020
5002
7038
9003
9004

Ātro vārtu RIPO Speed izmēri un uzstādīšanas prasības (angļu valodā).

   

Ātrie vārti RIPO Speed darbībā: