Ātrie vārti RIPO TermoSpeed

Preces kods: AVTS

 • Siltinātie āra vārti
 • Atvēršanas ātrums: 1,1 m/s
 • Vārtu materiāls: ISO paneļi
 • Materiāla biezums: 40 mm
 • Vēja pretestības klase (EN12424): 3
 • Maksimālais Plat. x Augst.: 5000 x 5000 mm
 • Strāvas pieslēgums: 3 x 400V
 • Iespējamas caurspīdīgas logu sekcijas


Siltumizolēti! Ārējie vārti ātrumam un intensīvai izmantošanai


Divi vienā! Bieži ārējo vārtu ailēs tiek montēti divi vārti: vieni - siltumizolēti lietošanai naktī, bet otri - ātrgaitas vārti izmantošanai dienas laikā. ThermoSpeed sevī apvieno labākās īpašības no abiem šiem diviem vārtiem vienā risinājumā. Šie vārti ir ieguldījums, kas atmaksājas īsā laikā, jo divu dažādu vārtu vietā var uzstādīt tikai vienus. Uzstādot šos vārtus, tiek ietaupīta vieta telpās. Lielā ātrumā atverot un aizverot āra vārtus samazinās siltumenerģijas zudumi. Vārtu pacelšanas mehānisms ietver sevī inovatīvu spirālveida vārtu paneļu uztīšanas sistēmu, modernas eņģes un ruļļus. Vārtiem ir nepieciešama neliela vieta, jo to uzstādīšanai nepieciešams vien 60 cm augstums virs vārtu ailes.

Pielietojuma nozares:

 • Loģistika
 • Auto industrija
 • Mehāniskā inženierija
 • Metālapstrāde un elektrorūpniecība
 • Farmācija un ķīmija

TermoSpeed vārtu priekšrocības:

6 REIZES ĀTRĀKI!

Šie vārti atveras 6 reizes ātrāk nekā klasiskie sekciju vārti. Vārtu vērtni darbina patentēta ķēdes un tērauda trošu sistēma, kas padara ThermoSpeed nepieredzēti ātrus.

SILTUMENERĢIJAS IETAUPĪJUMS

Papildus enerģijas taupīšana, pateicoties 40 mm bieziem, siltumizolētiem vārtu paneļiem. Lielisks siltumcaurlaidības koeficienta rādītājs (U): 1,77 W / m²K (vārtu izmēram 5 x 5 m).

ZEMAS UZTURĒŠANAS IZMAKSAS

Vārtiem nav nepieciešamas biežas apkopes pateicoties viedai piedziņas sistēmai un inovatīvam bezatsperu risinājumam. Atsperu vietā, vārtu līdzsvara funkciju nodrošina patentēta piedziņas sistēma. Šis sistēmas apkalpošanas periods ir iespaidīgs - līdz 200 000 vēršanās cikliem nav nepieciešama sistēmas apkope.

PERFEKTI IEROBEŽOTAI UZSTĀDĪŠANAS VIETAI

Perfekts risinājums, ja vārtu konstrukcijai ir ierobežota uzstādīšanas vieta virs vārtu ailes. Vārtiem ir nepieciešams tikai 60 cm augstums starp griestiem un vārtu aili vārtu modifikācijā ar tradicionālo sliežu sistēmu, vai tikai 110 cm augstums modifikācijā ar spirālveida ruļļu sistēmu.

Pielietojuma piemēri:

 

Intensīvas satiksmes vārtu ailēm TermoSpeed apvieno ātro vārtu un tradicionālo sekciju vārtu priekšrocības vienā risinājumā! Pateicoties ātram vārtu atvēršanas laikam, jūs varat ievērojami ietaupīt uz personāla darba laika izmaksām, lielāku vārtu caurlaidspēju un siltumenerģijas izmaksām. Pateicoties lieliskām siltumizolācijas īpašībām, šie ātrie vārti aizvērtā pozīcijā saglabā telpas siltumu naktī. Investīcija, kas ātri atmaksājas!

 

Telpas ekonomija. TermoSpeed spirālveida ruļļu vārti ir moderns risinājums, kas neatņem būtisku tilpumu lietderīgi izmantojamai telpai. Pateicoties inovatīvai spirālveida paneļu uztīšanas sistēmai un mūsdienīgam ķēdes piedziņas risinājumam vārtu konstrukcija, aizņem pavisam nelielu uzstādīšanas vietu. Atšķirībā no citiem ātrajiem vārtiem, šo vārtu paneļi, Vārtiem atveroties, nesaskarās viens pret otru. Vārti mazāk nolietojās. TermoSpeed ir ideāls risinājums arī tādās telpās, kur griestu konstrukcija neparedz vietu paceļamiem vārtiem.

Vārtu komplektācija

Visu veidu RIPO ātrie vārti ir aprīkoti ar elektromotoru un vadības bloku.

Vārtu ThermoSpeed galvenie komponenti standarta komplektācijā ir:

 • Frekvenču mainis maksimālam vārtu ātrumam. Nodrošina mainīgu vārtu gaitas vēršanās ātrumu ar soft start/stop funkciju.
 • Bezatsperu balansēšanas sistēma ar īpaši retu apkopes intervālu
 • Drošības foto režģis. Konstatē objekta esamību jebkurā vietā vārtu ailē līdz 2,5 m augstumam.
 • 40 mm siltumizolācijas paneļi vērtnes izolācijai un stabilitātei.

Siltumizolācijas paneļi

TermoSpeed ir laba siltumizolācija, jo vārtu vērtne sastāv no 40 mm bieziem sendviča tipa paneļiem (ISO 40 mm), kuru galvenie slāņi ir tērauds – putupoliuretāns – tērauds. Šāds cietais un blīvais putu poliuretāns plaši tiek izmantots sendviča tipa paneļos loģistikas, ražošanas noliktavu ēku sienās. Tie ir viegli lietojami un kopjami. Izgatavoti ilgai un drošai kalpošanai. Pēc papildus pieprasījuma vārtu vērtni var aprīkot ar vienu vai vairākām alumīnija stiklotām sekcijām (ALU 40 mm), kuras ļauj telpā iekļūt dabīgajam āra apgaismojumam un padara redzamu perifēriju aiz aizvērtiem vārtiem.

Vārtu vērtnes apakšējā sekcija vienmēr būs ISO sekcija. Šī apakšējās sekcijas paneļa minimālais augstums ir 366 mm, bet maksimālais 610 mm. ALU sekciju augstuma izmērs ir iespējams intervālā no 250 mm līdz 360 mm, bet ISO sekcijas augstums ir fiksēts - 360 mm.

Siltumcaurlaidības koeficients ALU un ISO sekciju vārtiem (ar vārtu vērtni 5 x 5 m:

 • ISO 40 mm sekcijām - 1,77 W/㎡K
 • ALU 40 mm sekcijām - 4,25 W/㎡K

 

 

IEROBEŽOTAI UZSTĀDĪŠANAS VIETAI

RIPO TermoSpeed ir perfekts risinājums, ja telpā ir ierobežota uzstādīšanas vieta virs vārtu ailes. Vārtiem ir nepieciešams vien tikai 60 cm augstums starp griestiem un vārtu aili vārtu modifikācijā ar tradicionālo sliežu sistēmu, bet modifikācijā ar spirālveida ruļļu sistēmu - tikai 110 cm augstums.

Snow

Spirālveida ruļļu sistēma
(standarta aprīkojums)

Snow

Tradicionālo sliežu sistēma
(opcija)

 

6 REIZES ĀTRĀK!

Šie vārti atveras 6 reizes ātrāk nekā līdzīgi klasiskie sekciju vārti. Vārtu vērtni darbina patentēta ķēdes un tērauda trošu sistēma, kas padara ThermoSpeed nepieredzēti ātrus. Vārtiem nav nepieciešamas biežas apkopes pateicoties viedai piedziņas sistēmai un inovatīvam bezatsperu risinājumam. Atsperu vietā, vārtu balansēšanas funkciju nodrošina patentēta piedziņas sistēma. Šis sistēmas apkalpošanas periods ir iespaidīgs - līdz 200 000 vēršanās cikliem nav nepieciešama apkope.

Inovatīva piedziņas koncepcija
Nepārtraukta ķēdes-tērauda-troses sistēma nodrošina precīzu un kontrolētu vārtu kustību pat lielā ātrumā.

Bez-atsperu risinājums
Vārti TermoSpeed ir aprīkoti ar tiešo piedziņu, kas pārnes motora griezes momentu uz uztīšanas mehānismu. Tādejādi, vērtnes svars tiek balansēts neizmantojot atsperes un šāda funkcija vārtu konstrukcijā nav nepieciešama.

Kompaktas sānu eņģes
Papildu drošībai, paneļu savienojošās eņģes ir gandrīz vai plakanas un nodrošina perfektu blīvējumu ar vertikālajām vadulām.

Vadība

Sekojošas vārtu vadības ierīces ir saderīgās RIPO ātrajiem vārtiem un nodrošina to vēršanos vai drošību, vai abas funkcijas vienlaicīgi.

Spiedpoga

Vēršanās

Šādas spiedpogas galvenokārt tiek izmantotas gājēju satiksmes plūsmās. Situācijās, kad rokas ne vienmēr ir brīvas, risinājums ir spiedpoga vai bezkontakta slēdzis ClearWave.

Auklā pavelkams slēdzis

Vēršanās

Slēdzim pievienota plastmasas aukla nokarājas no griestiem dažus metrus pirms vārtiem. Slēdzi var darbināt gājēji un autoiekrāvēja vadītāji neizkāpjot no autoiekrāvēja. Efektīvs risinājums intensīvā autoiekrāvēju satiksmē.

Tālvadības pults

Vēršanās

Tālvadības pults (ar raidītāju un uztvērēju) piedāvā ierobežot piekļuvi vārtiem. Vārtus var vērt tikai tās personas un transportlīdzekļi, kuriem ir attiecīgā tālvadības pults. Pieejamas ar vienu vai vairākiem raidīšanas kanāliem.

Bezkontakta slēdzis

Vēršanās

Bezkontakta vārtu slēdzis ClearWave ir līdzīgs parastai spiedpogai ar atšķirību, ka tam nav reāli jāpieskaras. Ideāli piemērots pārtikas nozarē vai telpās ar higiēnas prasībām.

3D infrasarkanais sensors

Vēršanās un drošība

Sensors Ixio-S ir viedais klātbūtnes detektors ar aktīvo infrasarkano tehnoloģiju. 3D infrasarkanais aizkars aizsargā cilvēkus no saskares ar vārtiem, vai to var ieprogrammēt vārtu atvēršanas funkcijai. Lietošanai iekštelpās līdz 3,5 metru augstumam.

Radara un infrasarkanais sensors

Vēršanās un drošība

Ixio-D ir efektīvs sensors automātiskai vārtu atvēršanai. Tas apvieno radara tehnoloģiju ar infrasarkano staru tehnoloģiju, lai aizsargātu cilvēkus pret saskari ar vārtiem. Lietošanai iekštelpās līdz 3,5 metru augstumam.

Indukcijas cilpa

Vēršanās un drošība

Laukumā pirms vārtiem grīdā vai ceļa pamatnē tiek iebūvēts indukcijas cilpas vads, kurš rada magnētisko lauku un spējīgs konstatēt transportlīdzekļus kā metāla priekšmetus. Piemērots gan kā vārtu vadības ierīce, gan kā papildu drošība ātri braucošiem autoiekrāvējiem.

Kustības sensors

Vēršanās un drošība

Šis sensors var konstatēt tikai kustīgus objektus. Radaram ir konisks noteikšanas laukums, un tas ir spējīgs noteikt kustīga objekta virzienu. Sensora noteikšanas laukuma izmērs, virziens un jutība ir regulējami. Lietojams arī ārpus telpām.

Duālais detektors

Vēršanās un drošība

Sensors Condor apvieno sevī mikroviļņu kustības detektoru un aktīvo infrasarkano klātbūtnes sensoru. Precīzi uzrauga klātbūtnes zonu, kurā uztver katru transportlīdzekli vai objektu, arī ja tas nekustīgi stāv tuvu vārtiem. Derīgs izmantošanai ārpus telpām

Fotoelementa sensors

Drošība

Fotoelementu sensoru galvenokārt izmanto, lai uzraudzītu vārtu aizvēršanu. Vārti neaizveras, ja tiek pārtraukts fotoelementa stars. Komplektācijā stara raidītājs, atstarotājs un uztvērējs.

Drošības foto režģis

Drošība

Drošības foto režģim ir lielāks uztveršanas diapazona laukums, un tas nodrošina lielāku drošību nekā fotoelementa sensors. Šis noteikšanas veids ir īpaši piemērots dažāda izmēra objektiem un transportam.

Lāzera skeneris

Drošība

Lāzera skeneris LZRR-i100® ir aprīkots ar augstas precizitātes tehnoloģiju: laukumā pirms vārtiem, lāzera stari skenē četras plaknes optimālai vārtu sliekšņa un apkārtnes aizsardzībai. Maksimālais noteikšanas laukums 9,9m x 9,9 m.

RIPO TermoSpeed vārtu ārējā virsma ir pieejama sekojošās standarta RAL toņu paletes krāsās:

9002
9006

Vārtu iekšpuses krāsojuma krāsa (RAL toņu palete):

9002

Kā papildus pasūtījums, durvju vērtne pieejama jebkurā vēlamajā RAL krāsā (izņemot fluorescējošās un traffic krāsas).

Siltināto ātro vārtu RIPO TermoSpeed izmēri un uzstādīšanas prasības ar diviem vērtnes veidiem (angļu valodā):

A) Spirālveida uztīšanas sistēma

B) Standarta sliežu sistēma

   

Ātrie vārti RIPO TermoSpeed darbībā:

 
 

Gadījumā, ja uzstādīšanas vieta pie griestiem ļauj aizņemt lielāku griestu laukumu, modernās vārtu spirālveida uztīšanas konstrukcijas vietā var tikt izmantota vienkāršākā un lētākā  standarta sliežu konstrukcija. Ar abu konstrukciju uzstādīšanās prasībām un izmēriem var iepazīties sadaļā "Tehniskā informācija".

Spirālveida uztīšanas sistēma

Standarda sliežu sistēma