Jaunumi

Lielais hokejs kopā ar RIPO
21.05.2021
Hokeja fanu gada gaidītākais notikums ir klāt, tāpat arī lieliski piedāvājumi no RIPO.   Šogad Pasaules čempionāts hokejā norisināsies tepat pie mums – Arēnā Rīga - no ...
Odu sezonas atklāšana
23.04.2021
Maija brīvdienās notiks tradicionālais odu sezonas atklāšanas pasākums, kur vairāki milijoni odu un dabas baudītāju pulcēsies pie ezeriem, upēm, parkos un savās vasaras mājās, lai izbaudītu ...
Kvalitatīvi vārti-būtisks ieguldījums jūsu īpašuma drošībā un estētikā
Privātīpašuma teritorijas labiekārtošana un ēku aprīkošana ar kvalitatīviem vārtiem ir tālredzīgs un nozīmīgs ieguldījums, kas sniegs daudzus ieguvumus.
Uzskaitot pārākumu: jumta šindeļi IKO Cambridge pret konkurentu
Kādas ir galvenās atšķirības, kas izceļ Cambridge Xpress un Cambridge Xtreme segumus starp citiem – īsi un uzskatāmi par svarīgāko.
21. gadsimta komforts un drošība ar garāžu vārtu aksesuāriem
Mūsdienīgi, ērti un droši vārti nav iedomājami bez piemērotas vārtu automātikas un aksesuāriem - lasi un izvēlies piemērotāko aprīkojumu!
Krāsu jaunumi un ieteikumi pareizā toņa izvēlē
Karstākais un aizņemtākais laiks, Ripo garāžu vārtu sezona, ir pavisam tuvu. Iepazīsties ar mūsu paneļu krāsu jaunumiem un uzzini, kā izvēlēties īsto!
Baudpilnai vasarai - noderīgi Ripo pirkumi Tavam mājoklim
Vasara jau klāt – pēdējais laiks sagatavot mājokli patīkamai vasarai un kūrorta cienīgai atpūtai, nepametot mājas!
#paliecmājās un dari pats!
Ja šo laiku izmanto lietderīgi, un drošā veidā vēlies uzlabot savu mājokli – RIPO ir gatavs būt pat Tavu sabiedroto, lai vari iegādāties preci mājaslapā un saņemt sūtījumu ar kurjeru uz mājām.
Paziņojums klientiem- RIPO piesardzības un darba režīms Covid-19 laikā
Ievērojot ārkārtas situāciju, RIPO ieviesis piesardzības pasākumus,lai pēc iespējas efektīvāk turpinātu darbu Covid-19 laikā.
SAULES ŽALŪZIJAS FASĀDEI – 6 iemesli, lai pateiktu “JĀ”
Viss par to, kāpēc fasādes saules žalūzijas ir ilggadīgs, videi draudzīgs, izdevīgs un dekoratīvs pirkums, kas kalpo cauru gadu.