Serviss

Preces kods: serviss

Zinoša un labi aprīkota RIPO servisa komanda veic izbraukumus un servisa apkalpošanu visā Latvijas teritorijā. Individuāla, kvalificēta un operatīva apkalpošana garantijas un ārpus garantijas periodā: uzstādīšana, apsekošana, konsultācijas, apkopes un bojājumu novēršana. 

Noteikti sazinieties ar mums par visām Jūsu vārtu vajadzībām!

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv  27 gadu pieredze

  12 kvalificēti meistari

  5000 apkalpoti vārti gadā

  Ātrākais vārtu serviss nozarē

  Nepieciešamās rezerves daļas pieejamas uzreiz

  Iespējama atsperu un trošu rūpnieciska izgatavošana dienas laikā


RIPO Serviss


Profesionāla līmeņa tehniskie apkalpošanas un servisa risinājumi 

Mēs esam šeit, lai palīdzētu ar visām Jūsu vārtu vajadzībām! Ja Jūs uzstādāt jaunus vārtus, remontējat vecos vārtus vai vienkārši domājat par vārtu atjaunināšanu, mēs varam palīdzēt rast risinājumu. Esot vadošais vārtu ražotājs Latvijā, mēs varam apmierināt visas Jūsu vārtu vajadzības. Pēc mūsu darba Jūs sagaidīs skaisti un droši vārti, uz kuriem varat paļauties.

Mums ir lieliska pieredzējušu profesionāļu komanda, kas ir gatava ātri salabot, apkopt, pilnveidot Jūsu esošos vārtus vai uzstādīt jaunus vārtus Jūsu privātajā īpašumā vai uzņēmumā. 

Saskaņojot darbu tāmi, sniedzam sekojošus pakalpojumus vārtiem un citiem RIPO produktiem:

Ko remontējam?

Mēs apkopjam un remontējam visus pašu un citu uzstādītos vārtus visā Latvijā. Mūsu servisu izmanto privātie klienti, dažādu nozaru mazie un lielie uzņēmumi. Mūsu kompetences:

 • Garāžu vārti
 • Industriālie vārti
 • Paceļamie vārti
 • Veramie vārti
 • Ruļļu slēģi
 • Āra žalūzijas
 • Teritorijas vārti (veramie, bīdāmie);
 • Barjeras;
 • Ātrgaitas un ugunsdrošie vārti
 • Kraušanas sistēmas;
 • Vārtu automātika, tālvadības pultis, viedie risinājumi.

Tehniskā apkope

Regulāri apkopti vārti nerada papildu izmaksas 

Līdzīgi kā apkopes ir jāveic automašīnām, arī vārtiem ir jāveic tehniskās apkopes. Regulāri un profesionāli apkopti vārti nerada pēkšņas problēmas, to detaļas strauji nenolietojas. Savlaicīga vārtu apkope pagarinās to mūžu, bet Jūs izvairīsies no negaidītiem vārtu remontdarbiem un papildu izmaksām.

Veicam visaptverošu diagnostiku un savlaicīgu jebkura rakstura darbības traucējumu novēršanu. Mūsu meistari veiks pilnīgu Jūsu privāto vai uzņēmuma vārtu stāvokļa un darbības pārbaudi. Saskaņā ar apkopes darbu sarakstu, veiksim vārtu balansēšanas atsperes un vertikālās vadslieded pārbaudīt vai sliedes regulāciju, tiks pārbaudītas vai regulētas, nostiprinātas vai nospriegotas, eļļotas vai tīrītas visas vārtu svarīgākas sastāvdaļas: konstrukcija, vadotnes, stiprinājumi, troses, rullīši, sliedes, atsperes, skrūves un blīvējumi. Automātiskajiem vārtiem tiks pārbaudīta elektromotora, automātikas, vadības bloka, pogu, slēdžu, drošības sistēmas darbība, kā arī veiksim piedziņas sistēmas kustīgo daļu eļļošanu, ja nepieciešams.

RIPO tehniskās apkopes saraksts ietver 18 atsevišķus darbus Jūsu vārtiem. Pēc apkopes Jūs saņemsiet vērtējumu par vārtu stāvokli un ieteikumu par veicamajie darbiem, nepieciešamajiem uzlabojumiem un izmaksām, gadījumā, ja kādu detaļu nepieciešams nomainīt.

Vienreizēja apkope. Mēs atbrauksim un apkopsim Jūsu vārtus arī tad, ja Jums nav noslēgts apkopes līgums. Mēs nodrošinām produktu apkopi, lai nodrošinātu, ka tie darbojas droši pēc iespējas ilgāk. Zvaniet RIPO servisa meistariem, kuri pārbaudīs aprīkojumu, konsultēs un atbildēs uz jautājumiem.

Sazinies vai piesaki pakalpojumu RIPO servisa komandai!

Jebkuru vārtu, ierīču vai automātikas nepareizs remonts var radīt neatgriezeniskus bojājumus bez iespējas atjaunot to darbību. Uzticiet remontdarbus profesionāļiem!

Sazinies ar mūsu speciālistiem:

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv


Neatliekamā tehniskā palīdzība

Kad laika gaidīt nav... 

Ātrais vārtu remonts - kvalificēta un operatīva palīdzība visu veidu vārtiem izbraucot uz Jūsu objektu.

 • Bojātu vai iesprūdušu vārtu operatīva atgriešana aizvērtā stāvoklī.
 • Neatliekamās vizītes laikā diagnosticējam problēmu cēloni un veicam mēģinājumu operatīvi atjaunot vārtu darbību gadījumā, ja mehānismam nepieciešams neliels remonts: programmēšana, regulēšana, remonts bez detaļu nomaiņas.
 • RIPO servisu meistaru aprīkojumā ir biežāk izmantojamās paceļamo vārtu detaļas (rullīši, troses, u.c.), kuras var tikt izmantotas šāda neliela remonta laikā. Taču gadījumā, ja nepieciešams remonts ar detaļu nomaiņu, Jūs saņemsiet piedāvājumu par nepieciešamo detaļu nomaiņu, to izmaksām un ātrāko termiņu atkārtotai vizītei remonta pabeigšanai.

Meistara izsaukumam ārpus darba laika tiek piemērota paaugstināta pakalpojuma maksa. Skatīt sadaļu Cenrādis. 


Tehniskās konsultācijas

Atbildes uz sarežģītiem tehniskiem jautājumiem

Tehniskās konsultācijas ietvaros sniegsim atbalstu sākotnējā plānošanā, palīdzot izlemt, kāda veida vārti, komplektācija un aprīkojums ir vispiemērotākie Jūsu vajadzībām.

Sniedzam konsultācijas par RIPO vai citu ražotāju agrāk uzstādītājiem vārtiem, to ekspluatāciju saistītajām lietošanas niansēm, konstrukcijas uzlabojumiem vai piemērošanu aktuālajām vajadzībām. Veicam aprēķinus un tāmju sagatavošanu, apsekojumus un defektācijas.

Veidojam piedāvājumus un rodam risinājumus lai vārti vislabāk atbilstu Jūsu prasībām un vajadzībām:

 • Vārtu piedziņa, elektromotori, automatizācija
 • Drošības sistēmas (foto un atdures sensori)
 • Vārtu vadība (pultis, slēdži, detektori, sensori)
 • Vadības sistēmas programmēšana

Lai paātrinātu saziņu par Jūsu esošajiem RIPO paceļamajiem vārtiem, lūdzu, norādiet RIPO vārtu identifikācijas numuru. Tas ļauj RIPO speciālistiem nekļūdīti identificēt vārtu parametrus no RIPO informācijas sistēmas un ietaupīs Jūsu laiku skaidrojot situāciju. Identifikācijas numurs atrodams uz identifikācijas marķējuma Jūsu RIPO vārtu konstrukcijas iekšpuses.

Sazinies vai piesaki pakalpojumu RIPO servisa komandai!

Jebkuru vārtu, ierīču vai automātikas nepareizs remonts var radīt neatgriezeniskus bojājumus bez iespējas atjaunot to darbību. Uzticiet remontdarbus profesionāļiem!

Sazinies ar mūsu speciālistiem:

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv


Remonts

Lai uzturētu ikdienas ritmu 

Veicam jebkuras sarežģītības vārtu un vārtu automātikas remontu RIPO un citu ražotāju vārtiem. Ja garāžas vārti jūsu mājā vai komercēkā nedarbojas pareizi vai nedarbojas vispār, zvaniet mums! Mēs varam ātri diagnosticēt problēmu, un mums ir nepieciešamās detaļas un zināšanas, lai to ātri atrisinātu, bet Jūs varētu turpināt savu dienu bez raizēm.

Šeit ir dažas izplatītākās problēmas, kuras varam novērst:

• Saplīsusi atspere

Šis ir visizplatītākais vārtu remonta veids, jo balansēšanas atsperēm ir ierobežots darba mūžs. Jūsu RIPO paceļamajiem vārtiem paredzētais atsperu darbības ciklu skaits ir norādīts uz vārtu marķējuma. Piemēram “Cikli: 22000 Apgr.” norāde, ka vārtu atspere ir paredzēta 22000 vārtu atvēršanas un aizvēršanas reizēm. Atsperes nekad nedrīkst regulēt personas, kuras nav atbilstoši apmācītas veikt šo uzdevumu vai kurām nav atbilstošu instrumentu. Mūsu vārtu atsperu piegāde, salīdzinot ar citu vārtu ražotājiem, notiek operatīvi, jo vārtu atsperes tiek izgatavotas RIPO ražotnē Rīgā.

• Saplīsusi vai saspurojusies trose

Izgatavojam un uzstādām tiešu Jūsu vārtiem atbilstošu vārtu trosi. Trošu izgatavošanai izmantojam rūpniecisku metāla presēšanas tehnoloģiju, kādu izmantojam arī jaunu vārtu ražošanā, un kas kalpo ilgi un uzticami.

• Vārtu automātikas problēmas

Ja nospiežat vārtu vēršanās pogu un nekas nenotiek... Mēs varam diagnosticēt problēmu un novērst to. Nereti gadās, ka vārtu vadības sistēmas nekorekta darbība, vai bojājumi rodas no nestabilas elektroenerģijas padeves vai dzīvnieku (piemēram: grauzēju, gliemju) radītiem bojājumiem. Mūsu meistari ir kompetenti, lai programmētu un atjaunotu automātikas darbību.

• Sadursme ar transportu

Dažreiz tā notiek. Gadās, kad darba procesā uzņēmuma vārtus var bojāt auto vai iekrāvējs, bet privātmāju garāžas vārtos slidenā laikā ieslīd auto… Par laimi, mēs varam palīdzēt: iecelt vārtus atpakaļ vadotņu sliedēs un noregulēt konstrukciju, varam salabot vai nomainīt vārtu saliektās sliedes, varam nomainīt salauztos vārtu paneļus pret jauniem, piemēram aizvietojot tikai vienu vai divus no bojātajiem paneļiem.

• Drošības sistēmas bojājumi

Ja konstatējat automātisko vārtu nekorektu darbību, iespējams ir bojāta vārtu drošības sistēma. Mēs to pārbaudīsim un, ja nepieciešams nomainīsim bojātos foto vai atdures sensorus.


Piegāde un uzstādīšana

Pilnvērtīgs un profesionāls serviss

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par jaunu objektu celtniecību vai ēku renovāciju, mēs nodrošinām profesionālu vārtu, ruļļu slēģu, un citu RIPO produktu profesionālu uzstādīšanu. Mēs saviem produktiem sniedzam pilnu pakalpojumu klāstu – no konsultācijām un uzmērīšanas līdz vārtu piegādei un uzstādīšanai.

Lai vārti pareizi darbotos, ir ārkārtīgi svarīgi, lai viss, piemēram, stiprinājumi un atsperes, būtu pareizi savienoti un noregulēti, bet automātika strādātu vienmēr droši un nevainojami.

Mums ir nepieciešamais aprīkojums un zināšanas, kas nepieciešamas, lai Jūsu jaunie vārti kļūtu par nemanāmu sabiedroto Jūsu ikdienas gaitās un droši kalpotu gadiem ilgi. Tam apliecinājums ir mūsu veikums kopš 1996. gada, uzstādot daudzus tūkstošus dažādas sarežģītības un dažāda veida vārtus un citus RIPO produktus.

Sazinies vai piesaki pakalpojumu RIPO servisa komandai!

Jebkuru vārtu, ierīču vai automātikas nepareizs remonts var radīt neatgriezeniskus bojājumus bez iespējas atjaunot to darbību. Uzticiet remontdarbus profesionāļiem!

Sazinies ar mūsu speciālistiem:

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv

Servisa pakalpojumu cenrādis

SIA „RIPO International Ltd.”

Spēkā no 2023. gada 30. janvāra
Cenas norādītas ar PVN

Pakalpojuma cena tiek iegūta summējot darba izmaksas un meistara/-u ceļa izdevumus nokļūšanai un atgriežoties no objekta (transporta izmaksas).

Darbs Standarta tarifs
(darba dienās no 8:30 līdz 17:30)
Steidzamais tarifs
ārpus darba laika
(darba dienās no 17:30 līdz 22:00)
Darba izmaksas par 1 meistara darbu:
 • Minimālais apmaksas laiks ir 1 stunda, neatkarīgi no patērētā laika objektā.
 • Pēc pirmās darba stundas, meistara darba laika uzskaites intervāls ir 30 minūtes
 • Ja darbs jāveic diviem vai vairāk meistariem, tad stundas likme tiek reizināta ar kopējo meistaru skaitu.

 

Transporta izmaksas Standarta tarifs
(darba dienās no 8:30 līdz 17:30)
Steidzamais tarifs
ārpus darba laika
(darba dienās no 17:30 līdz 22:00)
Transports Rīgā un Pierīgā (līdz 20 km no Rīgas centra)
Transports ārpus Rīgas
 • Ceļa izdevumi tiek aprēķināti kā kilometru summa turpceļam un atpakaļceļam no Katlakalna ielas 11, Rīgā.
 • Cenā ir iekļautas degvielas izmaksas un patērētais laiks vienam meistaram.
 • Vietās, kur nav iespējams novietot auto bezmaksas stāvvietā, tuvākās stāvvietas cenas tiks pieskaitīta rēķinam.
 • Vietās, kur piekļūšanai nepieciešamas maksas iebraukšanas atļaujas, iebraukšanas atļaujas summa tiks pieskaitīta rēķinam.


Garantijas remonts: Meistara izbraukuma gadījumā pie klienta detaļu nomaiņa un darbs nav jāapmaksā, ja tiek atzīts Garantijas gadījums.

Ārpus darba laika (steidzamais tarifs) darba stundu aprēķins sākas brīdī, kad meistars sāk savu izbraukšanu, un beidzas, kad meistars atgriežas sākuma punktā.

Iekārtām, kuras remontam tiek iesniegtas netīras, izjauktas vai ar trūkstošām sastāvdaļām - tiek piemērota papildus samaksa 25 EUR.

Rindu veidošanas gadījumā, prioritāte klientiem ar noslēgtiem apkopes līgumiem (skat. sadaļu "Uzņēmumiem").

SIA “RIPO International Ltd.” patur tiesības veikt izmaiņas norādītajās cenās.

Sazinies vai piesaki pakalpojumu RIPO servisa komandai!

Jebkuru vārtu, ierīču vai automātikas nepareizs remonts var radīt neatgriezeniskus bojājumus bez iespējas atjaunot to darbību. Uzticiet remontdarbus profesionāļiem!

Sazinies ar mūsu speciālistiem:

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv

Izdevīgs vārtu serviss Tavam biznesam

Apkopes līgums uzņēmumiem

Tehniskās apkopes līgums ir ideāls veids, kā parūpēties lai vārtu tehnika darbotos nevainojumi un bez apstājas. Ja kustība caur vārtiem ir svarīga Jūsu uzņēmuma ražošanas vai loģistikas procesos, bet vēlaties maksāt par biznesa nepārtrauktību saprātīgu cenu, ilgtermiņa vārtu apkopes līgums ietaupīs gan naudu, gan Jūsu un Jūsu darbinieku laiku.


Ļaujiet sev un darbiniekiem nodarboties ar Jūsu pamatbiznesu, bet rūpes par vārtu sastāvdaļu uzturēšanu darba kārtībā (tīrīšanu, eļļošanu, nospriegošanu, regulēšanu, diagnosticēšanu) uzticiet mums. Uzņēmums būs ieguvējs arī neparedzētos un nepatīkamos gadījumos, kad vārti bojājumi radīsies darba procesā, piemēram transportlīdzekļa sadursmē ar vārtiem.

Salīdzinot ar vienreizēju vārtu apkopi vai remontu, identiski RIPO pakalpojumi un rezerves daļas izmaksās lētāk, ja spēkā būs šāds apkopes līgums.

Pilna cikla tehniskais atbalsts:
•    Plānotas un regulāras tehniskās vārtu apkopes gadā laikā
•    Prioritāra apkalpošanas kārtība
•    Bojājumu gadījumā remonts par izdevīgākiem nosacījumiem
•    Neatliekamā tehniskā palīdzība
•    Atlaides rezerves daļām
    
Vaicā sīkāk Tavam RIPO projektu vadītājam.

 

1. Saziņā ar servisu izmanto RIPO vārtu numuru 

Jūsu RIPO paceļamie vārti, tāpāt kā visi mūsu sekciju vārti ir unikāli, jo ir, visdrīzāk, ir izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma. Lai nodrošinātu efektīvu vārtu apkopes un remonta servisu, mēs varam viegli identificēt Jūsu vārtus izmantojot īpašu RIPO informācijas sistēmu, ja tie ir uzstādīti sākot no 2016. gada. Pateicoties unikālam vārtu numuram, RIPO speciālisti var ātri noteikt Jūsu vārtu parametrus, komplektāciju, sastāvdaļas un ekspluatācijas priekšvēsturi. 

Paziņojot  šo vārtu numuru saziņā ar RIPO servisu, Jūs varat paātrināt pakalpojuma saņemšanu, jo biežāko problēmu gadījumā ir iespējams noteikt nepieciešamās detaļas bez Jūsu vārtu apsekošanas. Piemēram: gadījumā, ja vārti ir bojāti tajos ietriecoties transportlīdzeklim, mēs attālināti varam sniegt konstultāciju par nomaināmām detaļām vai ierasties Jūsu vārtu objektā ar jau līdzpaņemtām, tieši Jūsu vārtiem nepieciešamām detaļām. Un, remonts būs pabeigts jau pirmajā apmeklējuma reizē!

Izmantojot šo vārtu identifikācijas numuru tiek ietaupīts Jūsu laiks un nauda, jo atsevišķu bojājumu gadījumā nav nepieciešams izsaukt meistaru, lai apsekotu vārtus un veiktu defektāciju. Atšķirībā no citu vārtu ražotājiem, mēs bieži zinām ar kādu nomaināmo detaļu ierasties vārtu objektā. Piemēram, vārtu balansēšanas atsperes plīsuma gadījumā, mūsu servisa meistari jau pirmā apmeklējuma laikā varēs novērst radušos problēmu bez iepriekšējas vizītes.

Sazinies vai piesaki pakalpojumu RIPO servisa komandai!

Jebkuru vārtu, ierīču vai automātikas nepareizs remonts var radīt neatgriezeniskus bojājumus bez iespējas atjaunot to darbību. Uzticiet remontdarbus profesionāļiem!

Sazinies ar mūsu speciālistiem:

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv


2. Nosaki, vai sekciju vārti ir nobalansēti pareizi 

Par pareizi funkcionējošu balansēšanas sistēmas darbību var pārliecināties atvienojot vārtu piedziņas mehānismu un ļaujot vērtnei brīvi kustēties sānu sliedēs. Šādā atbrīvotā stāvoklī un esot atvērtiem aptuveni vienu metru augstumā no grīdas, pareizi nobalansēti vārti saglabās vērtnes vertikālo stāvokli - vārti netieksies ne uz leju, ne augšup. Ja gadījumā vārti, no šādas pusvērtas pozīcijas, krīt uz leju vai ceļas augšā, konstatējama nepareiza vārtu atsperu balansēšanas sistēmas darbība.

Turpinot ekspluatēt nepareizi balansētus vārtus būtiski palielinās slodze uz vārtu sastāvdaļām, kā rezultātā tās nodilst nesamērīgi ātri un samazinās vārtu mūžs. Piemēram, ar roku veramiem vārtiem, tie katrā vēršanas reizē spēcīgi atsitas pret grīdu, radot nesamērīgu slodzi un bojājot vārtu konstrukcijas detaļas. Bet ar elektromotoru darbināmiem vārtiem var pastiprināti dilt motora detaļas, jo nepareizi balansēti vārti radīs lielāku slodzi ceļot daudzas reizes lielāku svaru nekā tas paredzēts.

Gadījumā, ja konstatējat nepareizu balansēšanas sistēmas darbību, vērsieties pie RIPO servisa meistariem, kuri veiks vārtu balansēšanu.

Kāpēc paceļamajiem vārtiem nepieciešama balansēšanas sistēma? Vārtu vērtnei ir būtisks svars. Vārtus aizverot vertikāli uz leju, ir jāpieliek enerģija, lai tos bremzētu un nenotiktu vārtu krišana uz leju. Savukārt, atverot vārtus ir jāpieliek enerģija, lai smago vērtni paceltu uz augšu. Vārtu balansēšanas sistēma iegūst enerģiju no vārtu bremzēšanas, bet uzkrāto enerģiju izmanto vārtu atvēršanai. Tādēļ visi vertikāli paceļamie industriālie vārti tiek aprīkoti ar balansēšanas sistēmu, kuras galvenā sastāvdaļa visbiežāk ir vērpes atsperes. Vārtus aizverot atspere nospriegojas un paliek uzvilktā stāvoklī. Vārtus atverot tā atspriegojas, radot papildus enerģiju vārtu pacelšanai. Atsperes kalpo kā sava veida atsvars, samazinot nepieciešamo spēku vārtu bremzēšanai tos aizverot, un, palielinot nepieciešamo spēku vārtu atvēršanai.

Rezerves daļu tirdzniecība

Ātri pieejams plašs vārtu rezerves daļu klāsts no ražotāja 

Gadījumā, ja izmantojat citus vārtu servisa pakalpojumus, RIPO servisa nodaļā iespējams iegādāties vārtu detaļas un aprīkojumu plašā klāstā. Esam vārtu ražotājs un vārtu detaļas visbiežāk ir pieejamas uzreiz.

Mūsu servisa centrā, Rīgā, Katlakalna ielā 11 (korpuss nr.7), iepriekš veicot pasūtījumu, ir pieejams plašs vārtu aprīkojuma un detaļu klāsts: vārtu atsperes, rullīši, troses, paneļi, tālvadības pultis, automātika, elektromotori, sensori un daudz citas detaļas un ierīces. Sazinies ar RIPO speciālistiem izmantojot šeit norādīto kontaktinformāciju un mēs sarūpēsim nepieciešamās detaļas. Pasūtījumu vari saņemt Tevis norādītājā adresē vai pakomātā izmantojot kurjerpastu, vai ierodoties mūsu servisa centrā un uzrādot pasūtījuma numuru.


Sagādā nepieciešamās rezerves daļas Taviem vārtiem no RIPO!

Jebkuru vārtu, ierīču vai automātikas nepareizs remonts var radīt neatgriezeniskus bojājumus bez iespējas atjaunot to darbību. Uzticiet remontdarbus profesionāļiem!

Sazinies ar mūsu speciālistiem:

Zvaniet: 22 00 44 31

Rakstiet: serviss@ripo.lv

vārtu rezerves daļas