Garāžu vārti TermoLift Plus

Preces kods: SVTLP

  • Ilgmūžīgi
  • Paneļi Teckentrup (Vācija)
  • Pieejami jebkuros izmēros līdz (6 m platumā, līdz 2,5 m augstumā)
  • Plaša krāsu izvēle
  • Uzstādīšana – profesionāls montētājs
Sākot no:
891.88 €
kompl. *ar PVN 21%


Perfekts balanss starp ekonomiju un augstām prasībām.

Izgatavošana - 7 darba dienās pēc rēķina apmaksas. Krāsotiem paneļiem 12 darba dienas.

Paneļi

Konstrukcija - paneļi ir izgatavoti no divām metāla plāksnēm, starp kurām ir siltumizolējošs pildījums. Paneļa siltumizolācijas koeficients - 1.1 (W/m² K), kas ir augstāks kā standarta ThermoLift vārtiem. Tie ir 40 mm biezi visā plaknē.

Dizains - mūsdienīgs un harmonisks izskats pateicoties neredzamam paneļu savienojumam. Vienmēr vienāds dēlīšu augstums ar izteiktu dizainu. Pieejami baltā, brūnā, sudraba un antracīta krāsās  vai zelta ozola, tumša ozola vai mahogany koka imitācijā.

Ilgmūžīgi - krāsai ir 10 gadu noturības garantija.

Kvalitatīvi - garāžu vārtu paneļu ražotājs “Teckentrup” (Vācija).

 

Pacelšanas mehānisms

Konstrukcijā tiek izmantots gadiem ilgi pārbaudīts un uzticams pacelšanas mehānisms. Tas ļauj līdzeni un vienmērīgi aizvērt un atvērt durvis ar vienu roku. Šis mehānisms ir pasargāts no korozijas slapja rudens vai ziemas laikā. 

Vadība

Ar roku – slēdzami no iekšpuses ar aizbīdni vai no ārpuses ar atslēgu.

Ar automātiku – vadāmi ar tālvadības pulti, sienas pogu vai viedtālruni (drīzumā).

 

Automātika

Marantec Classic (Vācija) – kvalitatīvs tirgus līderis. Tā būvēta ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina drošu un īpaši klusu darbību.

Integrēta enerģijas taupīšanas tehnoloģija un LED apgaismojums padara šo automātiku energoefektīvu. Automātika aprīkota ar drošības atdures sensoriem, kas apstādinās vārtus atduroties pret šķērsli. Automātikas maksimālais darbības ātrums ir 160 mm sekundē.

Drošas vēršanās tehnoloģija - jebkurš šķērslis vārtu vēršanās ceļā apturēs to darbību.

Marantec Speed (Vācija) – ir papildināts Marantec Classic ar ātruma un energotaupības sistēmu, kas aprīkota ar jaunākās paaudzes tālvadību.

Pateicoties savam darbības ātrumam līdz pat 230 mm sekundē, automātika ir tirgus līderis garāžu vārtu jomā. Тā atver vārtus 9,5 sekunžu laikā (H - 2,1 m), apsteidzot citas automātikas par pusotru reizi! Automātika ir īpaši energoefektīva, patērējot tikai 0,5 W gaidīšanas režīmā. 

Jaunās paaudzes tālvadības pults ar drošu kodēšanas sistēmu. Tā sastāv no daudziem unikāliem kodiem, kombinācija mainās pēc katras lietošanas reizes un lietotais kods tiek dzēsts. Mēģinot ievadīt nolasīto kodu, tas nebūs derīgs.

"Bi-Link" gaismas indikators uz pults informē, kādā pozīcijā atrodas garāžu vārti (atvērti/aizvērti/kustībā). Tas ļauj viegli pārbaudīt vārtu stāvokli arī tad, kad tie nav Jūsu redzeslokā.

 

Montāža

Vārtu montāžu iesakām uzticēt profesionālam montierim.

Atracīts 7016 - Gludie Teckentrup

Kā izmērīt vārtus? VIDEO

Lietošanas, apkopes instrukcija un garantijas noteikumi IEPAZĪTIES