Ietaupi uzstādot pats

RIPO insektu sietu piedāvājums “Uzstādi pats”

RIPO uzstādīšanai gatavs risinājums "Uzstādi pats" tiek ražots individuāli, precīzi Tava loga vai durvju norādītajos izmēros. Insektu tīkls tiek piegādāts kā pilns rāmis ar tīklu, kuru ātri un viegli vari piestiprināt paša spēkiem, izmantojot pamācības.

Ņemot vērā neseno attālinātā darba pieredzi un populāro tendenci "Dari pats", esam padarījuši populārākos insekta sieta veidus vienkārši uzstādāmus un viegli pieejamus izmantojot tiešsaisti šajā mājaslapā. Šis risinājums ir paredzēts cilvēkiem, kuri ir gatavi uzmērīt loga vai durvju rāmi un veikt montāžu paša spēkiem pielietojot pamata amatniecības prasmes.

Pēc individuāla pasūtījuma saražojot daudzus tūkstošus insektu sietu RIPO klientiem, esam pārliecināti, ka ikvienam, kuram ir pamata amatniecības prasmes, varēs uzmērīt un uzstādīt šī risinājuma insektu sietus. Šo prasmju līmeni visbiežāk raksturojam: "Ja māki ieskrūvēt skrūvi sienā, tad montāžu spēsi paveikt pats". Savukārt, ja neesi pārliecināts par savām spējām, labāk iesakām lūgt palīdzību kādam, kam ir šādas iemaņas.

"Uzstādi pats" risinājuma galvenā priekšrocība ir būtisks izdevumu ietaupījums:

1. Ietaupi, nemaksājot par uzmērītāja un uzstādītāja izsaukumu

Risinājums "Uzstādi pats" ļauj ietaupīt, jo nav nepieciešams apmaksāt speciālista darbu un viņa nokļūšanu objektā. Meistara izsaukuma izmaksas veido būtisku daļu no insekta sieta uzstādīšanas izmaksām un dažos gadījumos pat var izmaksāt dārgāk nekā pats produkts.

Lai veiktu rāmja mērījumus, speciālists nokļūst un atgriežas no Tava objekta. Piedevām, atkārto abus braucienus arī vēlāk, lai veiktu sieta montāžu. Tā vietā, lai speciālists vairākkārt mērotu šo ceļu, risinājuma "Uzstādi pats" gadījumā, šis ceļš ir jāmēro tikai vienreiz - kad kurjerpasts piegādā jau gatavo insektu sietu no RIPO ražotnes tieši Tavā adresē, jebkurā vietā Latvijā.

Piedevām, ja atrodies Rīgā vai tās apkārtnē, vari izvairīties arī no šīs vienīgas transporta izmaksas, izvēloties pasūtījumu saņemt klātienē RIPO ražotnē Rīgā, Katlakalna ielā 11A, 7.korp.

 

2. Ietaupi pērkot - internetā par 20% lētāk*

Visus RIPO insektu sietu risinājumus “Uzstādi pats” var iegādāties RIPO e-veikalā šajā mājaslapā, kur to cena pastāvīgi ir par 20% lētāka*, nekā veicot pirkumu klātienē RIPO salonā, vai pasūtot pie RIPO projekta vadītāja.
____________________
* Šis 20% cenas samazinājums ir pastāvīgi ietverts cenā un netiek norādīts kā atsevišķa aprēķina pozīcija vai atlaide veicot aprēķinus un pirkumus e-veikalā.

“Uzstādi pats” sietu risinājumi:


 

Standarta siets rāmī

Plastikāta vai alumīnija rāmju logiem, kuri veras uz iekšu. Ar āķu palīdzību viegli fiksējams esošajā rāmī neveicot urbumus. Uzstādīšanai nav nepieciešami instrumenti.

1400 x 1600 mm
Maksimālais platums un augstums pērkot interneta veikalā

 

Siets rāmī koka logiem

Koka rāmja logiem, kuri veras uz iekšu. Stiprināms izveidojot atspertapu stiprinājuma vietas koka rāmī.

1400 x 1600 mm
Maksimālais platums un augstums pērkot interneta veikalā

 

Rullo siets

Kasetē ierullējams siets, visa veida logiem, biežai virināšanai. Pieskrūvējams pie esošā loga rāmja.

1800 x 2400 mm
Maksimālais platums un augstums pērkot interneta veikalā

 

Veramās durvis - siets

Bieži virināmām balkona vai terases durvīm. Sieta durvis veras pretēji pamatdurvju vēršanās virzienam. Pieskrūvējams uz durvju rāmja vai durvju aplodas.

1200 x 2400 mm
Maksimālais platums un augstums pērkot interneta veikalā

Kādēļ izvēlēties RIPO insektu sietu?

Kalpos gadiem ilgi

Neizjaucams, monolīts rāmis. Konstrukcija ir ilgmūžīga pateicoties izturīgam un vieglam alumīnija rāmim, kura virsma ir pārklāta ar noturīgu pulverkrāsojumu. Rāmja stūru iekšienē ir rūpnieciski iepresēti īpaši alumīnija savienojumi, kuri padara rāmja stūrus par izturīgāko rāmja sastāvdaļu. Ražošanā tiek izmantoti augstvērtīgi izejmateriāli no nozares labākajiem piegādātājiem Eiropā. Sieta materiāls bojājumu vai nolietojuma gadījumā ir nomaināms RIPO servisā centrā.

Svaigs gaiss un gaisma pie atvērta loga

RIPO insektu sieti pilnībā noslēdz pieeju Tavas dzīves telpai visa veida mušām, odiem un kukaiņiem. Izvēloties īpašo pretalerģijas sieta materiālu Polltec®, telpā neiekļūs arī ziedputekšņi. Ja izvēlēsies PetScreen® sieta materiālu, drošībā būs Tavi mājdzīvnieki, bet siets būs pasargāts pret viņu skrāpējumiem. Taču, ja svarīgākais ir laba caurredzamība, tad izvēloties īpaši caurspīdīgo un inovatīvo sieta materiālu Transpatec® - siets būs gandrīz vai nemanāms.

Milimetru precizitāte

Siets ir rūpnieciski iestiepts rāmī, kurš precīzi atbilst Tava logu vai durvju izmēriem.

Droša investīcija

RIPO insektu sieti ir pazīstami ar savu ilgmūžību un kvalitāti vairāk kā 10 gadus. Pēc individuāliem pasūtījumiem esam izgatavojuši vairāk kā 10 000 insektu sietu, rūpējoties, lai to izmantošana būtu ilgstoša un bezrūpīga.

Kā tas notiek:

 1. Izvēlies piemērotāko “Uzstādi pats” insekta sieta risinājumu;
 2. Nomēri, logu vai durvis vadoties no mūsu mērīšanas instrukcijām, kuras atrodamas šīs majaslapas produktu sadaļās;
 3. Aprēķini cenu RIPO cenas kalkulatorā norādot mērījuma rezultātus un veicot piedāvātās izvēles;
 4. Ieliec grozā un veic apmaksu RIPO e-veikalā;
 5. Tavu insektu sietu logiem izgatavosim 9 dienu laikā, bet veramo durvju izgatavošanas termiņš ir 14 dienas;
 6. Saņem uzstādīšanai gatavu insektu sietu pēc Tavas izvēles ērtākajā veidā:
  a) Ar kurjerpastu Tavā adresē jebkurā vietā Latvijā
  b) Saņemot klātienē - RIPO ražotnē Rīgā, Katlakalna iela 11, k.7 uzrādot pasūtījuma numuru;
 7. Uzstādi insektu sietu vadoties no mūsu uzstādīšanas pamācībām šajā mājaslapā.