Jaunumi

Paziņojums klientiem- RIPO piesardzības un darba režīms Covid-19 laikā

Cienījamie Klienti!                                        

 

RIPO International Ltd. SIA uzņēmumam ir saistošas visas ārkārtējās situācijas noteiktās prasības, kuras uzņēmums atbalsta ar izpratni. Mēs darām un turpināsim darīt visu iespējamo, lai šajā sarežģītajā situācijā izpildītu klientu prasības. Strādājam, lai samazinātu slimības negatīvo ietekmi uz mūsu pakalpojumu līmeni; rūpējamies, lai pasargātu mūsu klientus un darbiniekus.

 

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mūsu sadarbības norisi, nolēmām strikti ievērot šādus piesardzības pasākumus:

 

  1. Mēs ievērojam valstī noteiktos ierobežojumus un attiecamies pret tiem nopietni.

 

Pirmie svarīgie soļi, kuri jau veikti - mūsu darbiniekiem sniegta informācija par situāciju un RIPO vadlīnijām, lai aizsargātu ikviena veselību un drošību. Mūsu darbinieki ir informēti par to, cik svarīgi ir veikt pamata un efektīvus profilaktiskos higiēnas pasākumus, un kāda ir rīcība situācijās, ja rodas gripai līdzīgi simptomi. Ir atcelti visi plānotie komandējumi, plānotās konferences un apmācību braucieni. Šobrīd jaunu komandējumu un ceļojumu plānošana ir atcelta uz nenoteiktu laiku. Kolēģiem, kuri bijuši ārpus Latvijas pēdējo 2 nedēļu laikā, mēs lūdzam ievērot karantīnu mājas apstākļos.

 

  1. Mūsu speciālisti strādā gan birojā, gan attālināti no mājām.

 

Šobrīd RIPO International Ltd. SIA Klientu serviss, Ražošana strādā ierastajā režīmā. Mūsu projektu vadītāji turpina darbu, lai palīdzētu klientiem veikt izvēli un pasūtīt nepieciešamās preces un materiālus. Saziņai ar klientiem turpmākajā periodā izmantosim bezkontakta saziņas veidus – e-pastu, telefonu, Skype vai Zoom konsultācijas. Tomēr vienmēr mūsu pārdošanas pārstāvji ir gatavi satikties arī klātienē.

 

  1. Mēs ražojam Jums!

 

Patreiz preču krājumi mūsu noliktavā ir pietiekoši, lai nodrošinātu mūsu klientu pasūtījumus. Esam saņēmuši informatīvus paziņojumus no mūsu preču piegādātājiem, kas apliecina nepārtrauktas piegādes saskaņā ar mūsu veiktajiem pasūtījumiem. Ņemot vērā mainīgo situāciju, mēs turpinām strādāt ar saviem piegādātājiem un transporta partneriem, lai nodrošinātu mūsu klientiem pasūtījumu piegādes.

 

  1. Online

 

Mūsu mājas lapa www.ripo.lv  ir gatava, lai Jūs varētu lietderīgi aizpildīt laiku mājās. Varbūt ir īstais laiks sakārtot savu dzīvesvietu, uztaisīt mazāku vai lielāku remontu, papildināt dzīvesvietu ar praktiskām precēm no RIPO.

 

  1. Motivācija darbam no mājām

 

Noslēgumā, ja Jūsu kompānija kādreiz ir izvērtējusi attālinātā darba politiku, ne tikai pandēmijas apstākļos, tad motivācijai iesakām šo rakstu https://bit.ly/2UgwXKV

 

Visu RIPO speciālistu vārdā novēlam stipru veselību Jums un Jūsu tuvajiem!