Jaunumi

Krāsu jaunumi un ieteikumi pareizā toņa izvēlē

Karstākais un aizņemtākais laiks, Ripo garāžu vārtu sezona rit pilnā sparā. Iepazīsties ar mūsu paneļu krāsu jaunumiem un lasi, kā veiksmīgi piemeklēt īsto vārtu krāsu savai garāžai un mājoklim.

 

Jauni toņi RIPO paneļu klāstā:

 • Matēts antracīts (TT 7016)
 • Zelta ozols (ar koka raksta imitāciju)
 • Tumšais ozols (ar koka raksta imitāciju)
 • Mahogany jeb Sarkankoka brūns (ar koka raksta imitāciju)

    

 

Klasiskie RIPO paneļu toņi:

 • Balti (RAL 9016)
 • Sudraboti (RAL 9006)
 • Tumši Brūni (RAL 8014)
 • Antracīta (RAL 7016)

      

 

Trīs neizzūdoši paneļu dizaini:

 • Rievoti
 • Centra-rieva
 • Gludi

 

Kā izvēlēties piemērotāko krāsu vārtiem, lai tie iederas un papildina, nevis izceļas uz kopējās ēkas fona?

Mūsdienās vārti ir ne vien praktisks, bet arī vizuāli pievilcīgs papildinājums, kas liek teritorijai izskatīties pabeigtai un sasniegt luksusa klases noformējumu un komfortu. Balstoties uz krāsu teorijas pamatlikumu – ne vairāk par 3 krāsām vienuviet – ieskaties RIPO piedāvājumos tam, kā saglabāt vizuālu harmoniju un panākt, lai vārti iederas un skaisti papildina jebkuru ēku. Pilnīgam komfortam ikdienas lietošanā un vel lielākai drošībai, aprīko vārtus ar automātiku. Piešķir garāžai skaistu noformējumu arī dienas tumšajā laikā un papildini garāžas piebraucamo ceļu vai ēkas sienas ar lampām, kas izgaismos vārtus un fasādi.

 

 

Pieskaņo jumtam

Garāžu vārti ir lielākais kustīgais ēkas objekts, vai tā būtu maza garāža ar darbnīcu, vai neatdalīta piebūve pie lielas privātmājas, savukārt jumts un tā segums ir iespaidīgs ēkas nobeigums. Ja nama jumts ir lepnums, kas tiek kopts un ir gana labā stāvoklī – vari droši pieskaņot vārtus jumtam. Krāsa radīs loģisku atsauci uz jumtu, un neizjauks ēkas vizuālo harmoniju ar vēl vienu lieku toni.

 

Pieskaņo nama durvīm un logu rāmjiem

Ja Tev ir tumša vai gaiša koka parādes durvis un skaisti koka vai koka imitācijas logi – izvēlies tādu pašu paneļu toni saviem vārtiem! No attāluma nams izskatīties harmoniski un pārdomāti, liekot domāt ka logi un vārti tika montēti un pieskaņoti vienlaikus. Arī tad, ja durvis ir košā nestandarta krāsā, un garāžu vārti ir redzami no nama priekšpuses-nebaidies izcelties, un izvēlies jebkuru toni no RAL paletes, lai saņemtu pēc pasūtījuma nokrāsotus vārtus tieši Tev!

 

Pieskaņo fasādei

Ja vēlies, lai garāžā vizuāli saplūst ar vienkrāsaino fasādi – radi modernu efektu ar tādas pašas krāsas vārtiem, lai tie vizuāli saplūst vienā kopīgā sienas plaknē. Privātmājām ar vairākiem krāsu, apdares vai materiālu akcentiem un dekoriem  uz fasādes (piemēram, no koka, metāla, akmens vai flīzēm) ir labs variants, kā izvēlēties krāsu vārtiem, kurus kopumā vēlies izcelt, taču tai pat laikā pārdomāti saskaņot, pamatojoties uz loģiskām atsaucēm, kas jau atrodamas apdares akcentos.

 

Pieskaņo žogam un teritoriju vārtiem

Visi vārti vienādi – arī ir neslikta un visai loģiska un praktiska pieeja, kas labi izskatās gan no ielas puses garāmgājēju acīm, gan saimniekam. Ja Tavi vārti ir darināti no koka – izvēlies Gaiša vai Tumša Ozola paneļus, kuriem piemīt skaists koka imitācijas raksts, kas no attāluma izskatās gluži kā īsts.

 

 

Apskati Ripo TermoLift garāžu vārtus un automātiku un aprēķini cenu saviem vārtiem pats.

Sazinies ar mums, ja vēlies uzdot jautājumu, aprēķināt izmaksas vai noformēt pasūtījumu.