STEGU flīzes

Preces kods: STEGU

  • Iekštelpu sienām un ārsienu fasādēm
  • Acij tīkama un dabīga tekstūra
  • Plašs klāsts no Stegu kataloga
  • Klātienē aplūkojamas RIPO salonā, Katlakalna ielā 11, Rīga.
  • RIPO konsultants atbildēs uz Tavu zvanu + 371 6780 5066.

Kā rīkoties:

  1. Atrodi sev piemērotākās flīzes no Stegu ZEMĀK
  2. Veic pasūtījumu klātienē RIPO salonā vai attālināti


ĶIEĢEĻFLĪZES

Stegu ķieģeļu flīzes rada vecpilsētas māju, industriālo ēku un Vidusjūras arhitektūras noskaņu. Krāsu palete - dabīgā ķieģeļa, atspoguļojot to strukturālo dažādību. Ķieģelflīzes lieliski iederas gan skandināvu minimālistiskā, gan lauku stila interjerā. Savukārt flīzes Rustik, Country un Boston labi iederas fasādes vai žoga apdarē.

 

 

DEKORATĪVĀS FLĪZES

Dekoratīvās akmens flīzes piešķir individuālu raksturu jebkuram interjeram. Tās bagatīna atmosfēru, uzklājot uz vienas sienas vai dažām interjera zonām. Flīzes ir izgatavotas ar lielu rūpību līdz smalkākajām detaļām. Plašs produktu klāsts, kas piedāvā dažādas krāsas, formas un faktūras, ļaus radīt vēl nebijušu gaismas un ēnu spēli jebkurā telpā un papildinās gan interjera stilu, gan telpu ap jūsu māju. Dekoratīvais akmens piedāvā daudzus pielietojumus arhitektūrā un interjera dizainā. Flīzes ir izgatavotas no ģipša un betona.

 

 

DABĪGĀ AKMENS FLĪZES

Akmens ir dabas produkts un ir ideāls pats par sevi. Stegu dabīgā akmens klāsts piešķir greznu pieskārienu jebkuram interjeram. Dabīga, neregulāra un daudzkrāsaina akmens virsma ir aizraujoša alternatīva standarta apdares risinājumiem. Dabīgais akmens labi darbojas arī kā fasādes apdare. Tas piešķir sienai spilgtumu dienas gaismā.

 

ARHITEKTONISKĀS FLĪZES

Stegu arhitektoniskās flīzes ir atbilde uz interjera dizaina nozares pieprasījumu, kas augstu vērtē praktisku pielietojumu. Izstrādājot iekšējās apdares risininājumus, ir svarīgi ņemt vērā precizitāti, atbilstošu materiālu izvēli, perfektas formas sagatavošanu un atbilstošu mērogu. Rezultātā var izveidot perfektas sienas uzlikas.

 

 

Dekoratīvie koka paneļi "Wood collection"

Oriģinālie dekoratīvie paneļi WOOD COLLECTION līnijā ir ideāls veids, kā pārvērst jebkuru interjeru par ievērojamu vietu. Izgatavots pilnībā no dabīgām izejvielām. Visiem šīs kolekcijas produktiem ir STEGU apstiprinājuma zīmogs, kas garantē augstāko kvalitāti un inovatīvu, ekoloģisku tehnoloģiju izmantošanu. WOOD COLLECTION paneļi ir vienots izstrādājums, un tiem ir viena saskaņota dimensija, kas ļauj precīzi aizpildīt jebkuru vietu. Tādējādi ir viegli savienot vairākus elementus. Papildu milzīga paneļu priekšrocība ir moduļu paketes un vienkārša uzstādīšana.