Pergola CAMARGUE (Renson)

Preces kods: Renson

  • Grozāmu alumīnija lameļu jumts
  • Max izmērs: 4,5x6,2 m
  • Vējš: 44 m/sek*
  • Nokrišņi: Sniegs 200 kg/m²*
  • Lameļu rotācijas leņķis: 0-135°
  • Sienu papildu aprīkojums
  • Cena, sākot no (3x4m): 16 000 €

_________________________________
* Maks. noturība jumtam aizvērtā stāvoklīVairāk dizaina iespēju – vairāk atpūtas visos laikapstākļos. RENSON pergolas sniedz plašu dizaina risinājumu klāstu, lai izveidotu skaistu, funkcionālu un unikālu atpūtas vietu.

Izgatavošana - 22 darba dienās pēc rēķina apmaksas.

Pārdomāta konstrukcija

Rāmis un jumta lameles un izgatavotas no ekstrudēta alumīnija un nerūsējoša tērauda detaļām. Izmantojot tālvadības pulti, jumtu var aizvērt vai atvērt, pamainot lameļu leņķi (150° diapazons), vai nobīdot tos uz sāniem. Balstos un lamelēs ir iebūvēta lietusūdens noteksistēma. Pārdomāts un paslēpts dizains ar neredzamām savienojuma un skrūvju vietām. Pergola ir vienkārša apkopē un veiksmīgi iztur ziemas laikapstākļus. Audums ir izturīgs, ūdensnecaurlaidīgs un neizbalē saulē.

Dizains bez robežām

Pergolu var aprīkot ar iebūvētu apgaismojuma, apsildes vai audio sistēmu, statiskām vai bīdāmām stikla vai koka sānsienām un nolaižamām rullo žalūzijām. Plaša audumu krāsu izvēle un koka sānsienu dizainu izvēle. Rāmja standarta krāsas – antracīta un balta, taču ir iespējams pasūtīt jebkurā RAL tonī (ilgāks pasūtījuma izpildes laiks).

Plašs pielietojums

Pergola gaumīgi papildinās jebkuru teritoriju – izcila atpūtas zona svaigā gaisā, neatkarīgi no laikapstākļiem - saulainā vasarā, lietainā pavasarī, vējainā rudenī un tumšā vakarā. Lielisks un ilgmūžīgs luksusa ieguldījums kafejnīcas un privātmājas terases, dārza un balkona zonai.

Uzstādāma kā brīvi stāvoša konstrukcija vai stiprināma pie fasādes sienas. Atkarībā no moduļa, viena pergola var būt līdz pat 28m2. Ja nepieciešama lielāka nojume, var veidot moduļus no divām vai vairāk pergolām.

Nojumes veidi: ar grozāmām alumīnija lamelēm (taisns jumts), ar rullo audumu, taisns vai slīps jumts.

Darbināms ar automātiku. Vadāma ar tālvadības pulti, caur telefonu un Smart house.

Ražotājvalsts: Beļģija