Pergola SUNBREAKER

Preces kods: SB400.500

  • Max izmērs: 5,0x7,0 m
    (izmēru izmaiņu solis 20 cm)
  • Vējš: 25 m/sek*
  • Nokrišņi: Sniegs 50 kg/m²*
  • Lameļu rotācijas leņķis: 0-90°
  • Sienu papildu aprīkojums
  • Cena, sākot no (3x4m): 6 800 €

_________________________________
* Maks. noturība jumtam aizvērtā stāvoklīPergola - ir efektīvs, estētisks, un salīdzinoši lēts risinājums efektīvai laukuma izmantošanai ārpus restorāna vai bāra telpām. Privātmājas dārzā vai terasē, pergola rada komfortu un skaistumu. Omulīga vieta svaigā gaisā, kur ģimenes un viesu lokā nesteidzīgi baudīt atpūtu.

Laika apstākļi nekad nesabojās jūsu plānus!

Lietus, vējš, stipri saules stari vairs nav problēma. Pergola ir izturīga pret jebkāda veida laika apstākļiem pateicoties pārdomātai konstrukcijai. Rāmis un jumta lameles ir izgatavotas no ekstrudēta alumīnija un nerūsējoša tērauda detaļām. Izmantojot tālvadības pulti, jumtu var aizvērt vai atvērt, bet mainot jumta lameļu leņķi var regulēt saules iedarbības intensitāti. Pergola pasargās no lietus, jo tās balstos un lamelēs ir iebūvēta lietus ūdens novadīšanas sistēma. Pergolu ir vienkārši apkopt un tā ir paredzēta arī ziemas laikapstākļiem. 

Dizains, kas iederas vidē

Visbiežāk izmantotās rāmja standarta krāsas ir antracīta vai balta, taču iespējams  arī jebkurš krāsu tonis no RAL krāsu paletes, kas nedaudz pagarinās izgatavošanas laiku.

Īpašuma papildvērtība 

Pergola ar savu unikālo dizainu, rada pievienoto vērtību un pievērš sev uzmanību. Tā papildinās jebkuru teritoriju, kurā jūtama saimnieka gādība. Tā būs lielisks un ilgmūžīgs ieguldījums kafejnīcas vai privātmājas terases, dārza un balkona zonā.

Atvērta vai slēgta veida pergolas

Viens pergolas veids ir slēgta tipa atpūtas vieta, kas pasargā no visa veida laikapstākļiem. Šādām pergolām sānu malas var aizstiklot ar fiksētām vai bīdāmām stikla konstrukcijām, vai noēnojošām žalūzijām. Savukārt otrs veids - ir atvērta nojume, kas pasargā no karstās saules un lietus.

Izgatavošana - 22 darba dienās pēc rēķina apmaksas.

Uzstādāma kā brīvi stāvoša konstrukcija vai stiprināma pie fasādes sienas. Ja nepieciešama lielāka nojume, var veidot moduļus no divām vai vairāk pergolām.

Nojumes veidi: ar grozāmām alumīnija lamelēm (taisns jumts), ar rullo audumu (slīps jumts).

Darbināms manuāli ar rokas kurbuli vai ar automātiku un tālvadības pulti.

Ražotājvalsts: Polija

 

SELT katalogs