Bīdāmie vārti M

Preces kods: 5182

  • Platums no 2 līdz 4.5 m
  • Augstums līdz 1.8 m
Sākot no:
1,499.19 €
gab. *ar PVN 21%


Bīdāmie teritoriju vārti neaizņem papildus vietu teritorijā un ļauj noparkot auto maksimāli tuvu vārtiem. Izvēlies Latvijā ražotu drošību un komfortu.

Praktiski un uzticami

Vārti veic ne tikai teritorijas nožogojuma un iebraukšanas funkcijas, bet arī nodrošina papildus drošību saimniekiem, pasargājot privātteritoriju no negaidītiem viesiem. Populāri izmantošanā privātmāju teritorijā. Ziemā nav nepieciešama iebraucamās zonas attīrīšana no sniega.

 

Kvalitāte un izturība

Vārtu rāmis izgatavots no izturīga augstas kvalitātes metāla, sijas tiek piemeklēta atbilstoši vārtu izmēram un apšuvuma svaram. Bīdamās daļas riteņi ir kvalitatīvi un izturīgi, kas nodrošina klusu vārtu darbību.

 

Pielāgojams dizains

RIPO bīdāmos vārtus var pielāgot Jūsu mājokļa individuālajam dizainam un teritorijas īpatnībām. Metāla rāmi iespējams apšūt ar Jums vēlamo materiālu (koka dēļiem, metāla kalumu, plastmasas dēļiem u.c.). Pateicoties nelielajam vārtu izmēram, tos ir viegli vērts gan manuāli, ar roku, gan automātiski, aprīkojot ar vārtu automātiku. Automātika tiek piedāvāta konkrēto izmēru un smaguma vārtiem, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un nevainojamu vēršanos jebkuros laikapstākļos.

Ja vēlaties aprīkot vārtus ar automātiku, vairak informācijas un specifiku uzziniet atsevišķi pie automātikas sadaļas.