Bīdāmie vārti L

Preces kods: 5311

  • Platums no 3 līdz 6 m
  • Augstums līdz 1.8 m
  • Augsta nestspēja
Sākot no:
1,925.11 €
gab. *ar PVN 21%


Liela izmēra vārtu rāmis platumā līdz 6 metriem. Vārtiem piemīt augsta nestspēja un augsta izturība - lieliska izvēle platām teritoriju iebrauktuvēm un industriālas nozīmes vārtiem.

Praktiski un uzticami

Vārti veic ne tikai teritorijas nožogojuma un iebraukšanas funkcijas, bet arī nodrošina papildus drošību saimniekiem. Populāri izmantošanā gan komercplatībās, gan privātmājās, vārti ir piemēroti intensīvai lietošanai jebkuros laikapstākļos. Ziemā nav nepieciešama iebraucamās zonas attīrīšana no sniega.

 

Kvalitāte un izturība

Vārtu rāmis izgatavots no izturīga augstas kvalitātes metāla, sijas tiek piemeklēta atbilstoši vārtu izmēram un apšuvuma svaram. Konstrukcijai piemeklēti kvalitatīvi un izturīgi bīdamās daļas riteņi, lai nodrošinātu klusu vārtu darbību.

Arī liela platuma vārtu konstrukcija iztur lielu apšuvuma svaru un nezaudē darba stabilitāti pat vējainos laikapstākļos.

 

Pielāgojams dizains

RIPO bīdāmos vārtus var pielāgot Jūsu mājokļa individuālajam dizainam un teritorijas īpatnībām. Metāla rāmis piemērots visa veida apdarei (metāla kalumi, koka dēļi u.c.) Automātika tiek piedāvāta konkrēto izmēru un smaguma vārtiem, lai nodrošinātu ilgu kalpošanu un nevainojamu vēršanos.

 

Sīkāk par katras automātikas specifiku uzziniet atsevišķi pie automātikas sadaļas.